fbpx Skip to main content

Winbot

Muudab sinu aknapuhastust totaalselt

Nutikam viis akende puhastamiseks

Unustage tüütu pidev akende pesemine. Laske seda teha Ecovacs Winbot aknapuhastusrobotil. Winbot on innovaatiline robot, mis aitab hoida klaaspinnad puhta ja säravana. Täna on meil saada Ecovacs Winbot 880 ja Winbot X seeria aknapesurobotid.

Võta aega endale ning las aknapuhastusrobot teeb ära tüütu akendepesemise töö.

Winbot 880 kasutamiseks lihtsalt ühendage seade vooluvõrku, niisutage seadme põhja all olev vahetatav mikrokiust puhastuslapp, asetage seade aknale ja vajutage Start nuppu. Winboti mootor hakkab tööle ja seade kinnitub klaasile. Peale järgmist Start nupu vajutamist hakkab seade tööle automaatreziimis, et süstemaatiliselt puhastada terve aken. Kui aken on üle käidud, naaseb seade tagasi kohta, kus ta aknale asetati ja annab helisignaaliga märku töö lõppemisest.

Akende puhastamine ei pea olema ebameeldiv tegevus!

Vaata e-poodi!

Puhastab aknad tolmu ja näpujälgedest

Aknapuhastusrobotitele ei ole probleemiks liiklus- ja õietolmu, näpu- ja käejälgede eemaldamine. Winbot hõõrub aknapesuvedelikuga niisutatud mikrokiudlappi mõõduka tugevusega vastu klaasi. Tugevalt aknale kinnitunud mustuse, mis muidu vajaks kraapimist või nühkimist, eemaldamisega aknapuhastusrobot hakkama ei saa. Kui esimese puhastuskorraga ei saanud mõni koht säravpuhtaks või jäid triibud, saab puhastuslapi vahetada puhta vastu ja seadme uuesti käivitada automaatrežiimis või juhtida see puldiga soovitud mustale kohale.

Peale Winboti töö lõppu saate kerge vaevaga seadme klaasilt kätte hoides all Start nuppu . Määrdunud puhastuslappi on mugav pesta üldpesuga pesumasinas. Suurte ja paljude klaaspindade puhul soovitame kasutada rohkem puhastuslappe. Kolm komplektis olevat puhastuslappi ei pruugi olla piisav. Alati on hea Winboti ostmisel lisada ostukorvi ka lisa puhastuslapid. Seda ikka selleks, et töö läheks kiiremini ja oleks põhjalikum.

Winbot aknapuhastusrobot leiab kõige parema viisi akna puhastamiseks

Winbot kaardistab enne tööle hakkamist klaasi suuruse ja leiab kõike optimaalsema puhastusteekonna. Nii saab aken puhastatud kiiresti, põhjalikult ning efektiivselt. Seade naaseb alati samasse kohta, kus ta klaasi peale pandi. Vajadusel saab seadet juhtida ka puldiga.

Akutoitel töötav Winbot X

Winbot X ei vaja klaasil liikumiseks pidevat elektritoidet vaid töötab aku energiaga. Akul jätkub energiat 45-50 minutiks ja vajab peale tühjaks saamist vähemalt kahetunnist laadimist. Aku kriitilise määrani tühjenemisel jääb seade paigale ja kostub helisignaal. Selleks, et oleks välistatud seadme klaasilt alla kukkumine aku tühjaks saamisel, peab seadmega alati ühendama turvanööriga iminapa. Iminapa võiks kinnitada kõrval asuvale klaasile või puhastatava klaasi sisemisele poolele.

Winbot X kasutab pinna külge kinnitumiseks võimsat õhku imavat mootorit, mis tekitab terve seadme põhja alla kinnitumiseks vajaliku vaakumi. Klaasi puhastab seadme põhja alla kinnitatud vahetatav pehme mikrokiust puhastuslapp.

Nagu kõik Winbot seeria robotid, analüüsib ka Winbot X kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Samuti väldib seade takistusi, nagu näiteks uste või akende lingid. Lisaks on seadmel ka intensiivse puhastuse funktsioon, kus seade teeb klaaspinna puhtaks nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt liikudes.

Uuri lähemalt

WINBOT e-poes

Winbot 880 aknapesurobot

Winbot X aknapesurobot