fbpx Skip to main content

Winbot aknapesurobotid

Muudab sinu aknapuhastust totaalselt

Nutikam viis akende puhastamiseks

Unustage tüütu pidev akende pesemine. Laske seda teha Ecovacs Winbot aknapuhastusrobotil. Winbot on innovaatiline robot, mis aitab hoida klaaspinnad puhta ja säravana. Valikus on roboteid nii suurtele kui ka väiksematele akendele.

Võta aega endale ning las aknapuhastusrobot teeb ära tüütu akendepesemise töö. Vaata valikut siit.

Winbot-i kasutamiseks lihtsalt ühendage seade vooluvõrku, niisutage seadme põhja all olev vahetatav mikrokiust puhastuslapp, vajutage Start nuppu ja asetage seade aknale. Winbot kinnitub vaakumiga klaasile ja hakkab automaatselt liikuma, et süstemaatiliselt puhastada terve aken. Kui aken/klaas on täies ulatuses üle käidud, naaseb seade tagasi kohta, kus ta aknale asetati ja annab helisignaaliga märku töö lõppemisest.

Akende puhastamine ei pea olema ebameeldiv tegevus!

Vaata e-poodi!

Puhastab aknad tolmu ja näpujälgedest

Aknapuhastusrobotitele ei ole probleemiks liiklus- ja õietolmu, näpu- ja käejälgede eemaldamine. Winbot hõõrub aknapesuvedelikuga niisutatud mikrokiudlappi mõõduka tugevusega vastu klaasi. Tugevalt aknale kinnitunud mustuse, mis muidu vajaks kraapimist või nühkimist, eemaldamisega aknapuhastusrobot hakkama ei saa. Kui esimese puhastuskorraga ei saanud mõni koht säravpuhtaks või jäid triibud, saab puhastuslapi vahetada puhta vastu ja seadme uuesti käivitada automaatrežiimis või juhtida see puldiga soovitud mustale kohale.

Uus Winbot W1 Pro on eriti sobiv suurtele akendele/klaasidele, sest sellel seadmel on automaatne pesuvedeliku pritsimise süsteem, et puhastuslapp oleks korralikult niiske ja puhastaks võimalikult efektiivselt. Piisab lihtsalt puhastamise alguses täita roboti sees olev pesuaine mahuti puhta vee või Ecovacs aknapesuvedelikuga ja edasi doseerib juba robot seda aknale.

Winbot aknapuhastusrobot leiab kõige parema viisi akna puhastamiseks

Winbot kaardistab enne tööle hakkamist klaasi suuruse ja leiab kõike optimaalsema puhastusteekonna. Nii saab aken puhastatud kiiresti, põhjalikult ning efektiivselt. Seade naaseb alati samasse kohta, kus ta klaasi peale pandi. Vajadusel saab seadet juhtida mobiilirakendusest.

Peale Winboti töö lõppu saate kerge vaevaga seadme klaasilt kätte hoides all Start nuppu . Määrdunud puhastuslappi on mugav pesta üldpesuga pesumasinas. Suurte ja paljude klaaspindade puhul soovitame kasutada rohkem puhastuslappe. Komplektis olevad puhastuslapid ei pruugi olla piisavad paljude akende puhastamiseks. Alati on hea Winboti ostmisel lisada ostukorvi ka lisa puhastuslapid. Seda ikka selleks, et töö läheks kiiremini ja oleks põhjalikum.

Winbot aknapesuroboteid saab automaatrežiimis kasutada vajutades käepideme peal olevat Start nuppu, aga selleks et kasutada roboti kogu potentsiaali, soovitame allalaadida ka Ecovacs Home mobiilirakendus. Selle kaudu on näiteks võimalik panna robot akent väga põhjalikult puhastama (käib akna üle 2x) või siis juhtida robot puhastama ainult ühte kohta. Võimalusi on veel teisigi

WINBOT e-poes

Winbot W1 Pro

Winbot 920