Winbot 920 aknapesurobot

399.00 

Winbot 920 on ülimugav aknapesurobot väikeste ja keskmise suurusega akende või muude klaaspindade puhastamiseks. Väga suurte klaaspindade puhul soovitame Winbot W1 Pro aknapesurobotit.

Seade puhastab nii raamitud kui raamideta klaaspinnad väga süsteemselt ja naaseb alati alustamise kohta.

Winbot 920 vajab puhastamiseks pidevat vooluühendust. See tagab roboti pika tööaja ja põhjaliku puhastusvõime.

Tarneaeg 1-3 päeva.

Tootekood: W920 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

 

Winbot 920 on 2021. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis on edasiarendus Winbot 880 mudelist. Winbot 920 on sama taibukas ja sarnase liikumistrajektooriga nagu Winbot 880 ja vajab pidevat vooluühendust. Pidev vooluühendus annab võimaluse puhastada suuremaid ja rohkem aknaid.

Edasiarendusena on Winbot 920 ühendatav mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime. Seadet on automaatrežiimis tööle panna ka seadme pealt, aga ülejäänud juhtimine käib ainult mobiilirakenduse kaudu.

Seadmel on innovatiivse lahendusega õhuke käepide, tänu millele on seade väga madal (7,8cm).

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktsesse ja mugavasse kohvrisse.

Winbot 920 ulatub koristama voolupistikust maksimaalselt 4,5m kaugusele ja puhastab kiirusega 0,40 m2 minutis (näit 1,5 m2 akent puhastab robot 4 minutit).

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot 920 kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Winbot 920 kasutamine

Aknapesurobot Winbot 920 analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot 920 on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

Enne esimest kasutamist või pikka aega seismist, peab seade sisse lülitatuna vooluvõrgus laadima oma varuakut. Peale piisavat laadimist hakkab seade automaatselt tööle. Tungivalt soovitame seadet hoida kuni 2h vooluvõrgus, peale klaasilt maha võtmist, kui on plaan seade mõneks ajaks seisma jätta. Seadet peab vähemalt 6 kuu tagant korra kasutama/laadima, et vältida aku täielikku tühjenemist.

Seadme garantii 2 aastat, varuaku garantii 6 kuud.

Seadme mõõdud: põhi 25×25 cm, kõrgus 7,8 cm.

Veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite teemade juurest.

Komplektis: Seade, 4 mikrokiust puhastuslappi, puhastusvedelik, transpordi kohver, karabiiniga kinnitatav turvanöör, vooluadapter, poleerimislapp.

Lae alla kasutusjuhend

Lisainfo

Seadme suurus

250 x 250 x 78 mm

Kaal

1,7 kg

Automaatne puhastamine

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah

Kohtpuhastus

Jah