GOAT G1 1600 robotniiduk

1 799.00 

Ecovacs GOAT G1 robotmuruniiduk on revolutsioon robotniidukite valdkonnas. Lõpp piirdekaablitele ja nende jamadele! Enam ei pea mässama piirdetraatide paigaldamise ja nende pidevate probleemidega – robotniiduk teab täpselt kus ta on ja mida peab tegema tänu geolokatsioonile ja minimalistlikele majakatele. Toetudes oma väga pikaajalisele kogemusele tipp robottolmuimejate tootmisel on Ecovacs Robotics loonud robotniiduki, mis on kõige targem teistest turul saada olevatest robotitest. See robot ei sõida ringi suvaliselt vaid loogiliselt ja põhjalikult.

Roboti aku on piisav et niita kuni 1600 m2 ala.

Robot võib vajada lisaks juurde navigatsioonmajakaid vastavalt niidetava ala kujule (robotiga kaasas 2 tk). Täpsemalt leiad vajaduse kohta infot siit

Täpsem info allpool ja Lisainfos.

Robotil 3 aastane garantii, akul 2 aastat!

Kui sul kõrini ise muru niitmisest ja ka robotniidukite kaablitega mässamisest siis vormista ost kohe!

Tarne 3-4 tööpäeva

Tootekood: GG1 Kategooria:

Kirjeldus

Ecovacs GOAT G1 on 2023 aasta tipptasemel robotmuruniiduk, mis toob revolutsiooni robotiga muru niitmisse. Enam pole vaja paigaldada piirdetraate või mingeid alasid füüsiliselt piirata – kõik vajalik info õpetatakse robotile selgeks esimesel kasutuskorral ja edaspidi teab robot täpselt kuidas kõige efektiivsemalt muru niita. Robotniiduk kasutab niidetavast alast aru saamiseks nii füüsilisi objekte kui ka spetsiaalseid majakaid. GOAT G1 kasutab Ecovacs Robotics-i edasiarendatud positsioneerimissüsteemi, mida on juba aastaid arendatud ja kasutatud robottolmuiejate tootmisel.

Robotniiduk ei sõida ringi kaootiliselt vaid jagab niidetavad alad sektoriteks ja niidab nendes loogiliselt ja süstemaatiliselt. See tagab väga põhjaliku ja korrektse tulemuse kuni 1600 ruutmeetrisel alal. Seetõttu suudab GOAT G1 robotmuruniiduk niita ära 600 m2 aia lausa ühe päevaga. GOAT G1 1600 on mõeldud kuni 1600 m2 ala niitmiseks.

Robotil on nutikas laadimissüsteem, et kui aku peaks niitmise ajal tühjaks saama, läheb robot laadima ja jätkab niitmist hiljem sealt kus pooleli jäi.

GOAT G1 mururoboti teeb unikaalseks 3D AIVI kaamera ja nutikas objektituvastus. Niiduk kaardistab ja kontrollib niitmise ajal ees asuvat niidetavat maapida ja seal asetseda võivaid objekte. Takistuse/objekti tekkimisel möödub ta sellest võimalikult lähedalt. 150 kraadise vaatlusnurgaga kaamera tagab põhjaliku ülevaate niidetava ala olukorrast.

Kõiki GOAT G1 robotniiduki kaameraid saab ka kasutada, et jälgida aias toimuvat ja veenduda, et kõik on nii nagu peab. Kas siis juhtida robot läbi telefonirakenduse soovitud kohta või sisestada kuni 10 vaatluspunkti kust robot olukorrast ülevaate peab andma.

GOAT G1 robotmuruniiduki erilised omadused:

  • Kaablivaba niidetava ala määramine
  • Ülitäpne positsioneerimine
  • Süstemaatiline niitmine
  • Nutikas laadimissüsteem
  • Ülitäpsed kaamerad takistuste/objektide tuvastamiseks
  • Täielik ülevaade aiast ja selles toimuvast läbi mitme kaamera
  • Sobib kuni 1600 m2 ala niitmiseks

Komplektis: robot, baas/laadimisjaam, pikendusjuhe, Hex võti, 2 majakat, 6 AA patareid, varuterad (9 kompl), juhendid.

Vaata ka karbi avamise/unboxing videot siit

Kõik juhendid GOAT G1 paigalduse ja kasutamise kohta leiab siit.

Lisainfo

Kaal 15 kg
Niidetava ala suurus

Max 1600 m2

Lõikepinna suurus

diam 22 cm

Muru pügamise kõrgus

3 – 6 cm

Maksimaalne kaldenurk

kuni 45 kraadi

Müratase

59 db

Automaatne laadimine

Jah. Robot läheb laadima automaatselt ja jätkab laetuna poolelijäänud kohast

Roboti mõõdud

65 x 43 x 42 cm

Laadimisjaama mõõdud

85 x 46 x 45 cm

Varjualune komplektis

Ei

Roboti kaal

23,4 kg

Sulle võib meeldida ka…