Hydrowave Pro vaibapesur juhtmega

329.00 

Bissell Hydrowave on võimas ja kompakte peamiselt vaipade aga ka kõvade põrandapindade puhastuse seade.

Ideaalne, et hoida oma vaipu regulaarselt puhtana või siis eemaldada tekkinud plekid.

Seadme 8m voolujuhe tagab pideva võimsuse ja soovitud koristusaja.

Tootekood: BHW Kategooriad: ,

Kirjeldus

Bissell Hydrowave Pro on innovatiivne ja väga mugav vaibapesur, mis aitab eemaldada vaipadelt sinna tekkinud värsked või ka kuivanud plekid.

Seadmel on tugevate harjastega puhastusrullik, mis võimsa mootori toel harjab vaipa ja selles olevat plekki väga intensiivselt. Vesi koos puhastusainega tungivad tekstiili kihtide sisse ja lahustavad mustust , et siis harjased ja tugev imemisvõimsus selle seadme musta vee anumasse tõmbaksid.

Seadet saab kasutada kohe värske pleki tekkimisel kui isegi mustus on veel niiske, sest kõik tõmmatakse seadmesse. Võimalus on valida kahe puhastusrežiimi vahel (ekspress- või süvapuhastus), mille kaudu reguleerib seade puhastusvedeliku kogust ja imemisvõimsust. Samuti on võimalus ka ise niisutada plekki veelgi parema puhastuskvaliteedi saavutamiseks.

Kuna Hydrowave Pro on ühendatud vooluvõrku väga pika voolujuhtmega (8m) peaks sellega ulatuma puhastama kogu vaiba pinda ja nii kaua kuni soovitud puhtuse saavutamiseni. Seadet saab kasutada eraldi otsikuga ka kõvadelt põrandapindadelt mustuse (nii vedela kui kuiva) eemaldamiseks, aga peamiselt tuleb ta efektiivsus välja tekstiilpindadel. Universaalsemaid põrandapesureid leiate Bissell Crosswave sarja seadmete seast.

 

Hydrowave erilised omadused:

  • Tugev harjamisvõimsus
  • Tugev imemisvõimsus mustuse eemaldamiseks
  • Sobiv nii kuivanud kui ka värskete plekkide eemaldamiseks
  • Eraldi otsik ja rullik kõvade põrandapindade puhastamiseks
  • Elektriühendus tagab pika ja võimsa kasutuse
  • Kompaktsus

Pesuril 2 aastane garantii!

Tarneaeg 3-4 päeva.

Komplektis: seade, alus, vaiba puhatuse hari koos kaanega, kõvade pindade puhastushari koos kaanega, kaane puhastustarvik, 750ml Wash&Protect Pro Stain tekstiili puhastusvedelik, 236ml kõikide pindade puhastusvedelik.

Lisainfo

Kaal 5.6 kg
Mõõtmed

Põrandaotsiku laius 30 cm, seadme kõrgus 120 cm

Kaal

5,6 kg

Alus

Jah

Võimsus

385W

Müra

Kuni 78db