SpotClean Hydrosteam Pro

349.00 

Suurepärane puhastusseade sai veelgi suurepärasemaks!

Bissell Hydrosteam Pro viib koduse plekieemalduse uuele tasemele. Lisaks eelnevate mudelite võimastele mootoritele, on nüüd lisandunud ka aurufunktsioon, et eemaldada ka väga raskesti kinni olev mustus

Seadme sees on kaks paaki, kust ühes olevast pritsitakse või lastakse auruga vesi (puhastusainega) määrdunud pinnale ja seejärel imetakse niiskelt pinnalt vesi otsiku kaudu tagasi seadme musta vee paaki.

Spotclean Hydrosteam Pro seadmega on kaasas kolm erinevat otsikut, et saaks puhastada igasuguseid pindu.

Toote tarneaeg 2-3 tööpäeva

Tootekood: BSCHS Kategooria:

Kirjeldus

Bissell Hydrosteam Pro on eelmistest seadmetest väiksem, kompaktsem, funktsionaalsem ja ka kenam. Samas ei anta grammikestki tagasi seadme puhastuskvaliteedis. Kasutades selle seadme aurufunktsiooni saab pehmendada kangaid, et plekk tuleks lihtsamalt lahti, puhastada kergelt ja kiirelt jalanõusid, aurutada sirgeks kardinaid või puhastada plaaditud põrandaid ja vuuke. Lisaks puhastamisele hävitab aur ka väga efektiivselt baktereid ja igasuguste ebameeldivate elukate mune ja neid endeid. Selle seadme kasutusvaldkond on tohutult lai.

Kui aurufunktsiooni ei soovi kasutada, töötab seade kui tavaline tekstiilipuhasti, mis pritsib puhastusainega segatud vee puhastatavale pinnale ja peale kerget hõõrumist (oleneb kui keeruline plekk on) saab üleliigse musta vee/niiskuse tõmmata musta vee paaki.

Seadmega liikumine on tehtud veelgi mugavamaks 4,5m pikkuse juhtmega ja alla pandavate ratastega. Need teevad hõlpsaks seadmega liikumise ja töötamise majas, trepil või autos.

Parema puhastuskvaliteedi saavutamiseks soovitame kasutada ka spetsiaalseid Bissell puhastusaineid.

 

SpotClean Hydrosteam Pro tekstiilipesuri erilised omadused:

  • Aurufunktsioon
  • Kompaktne ja kerge seade
  • Kergesti täidetav ja tühjendatav kahesüsteemne veepaak
  • Suur imemisvõimsus
  • 1,5 m voolik
  • 1000w mootor
  • Tugevatoimeline puhastuslahus tekstiilidel kasutamiseks

Pesuril 2 aastane garantii!

Komplektis: seade, 3 puhastusotsikut (7cm laiune, 12 cm laiune ja piklik universaalotsik), vooliku puhastusotsik, 4 ratast, puhastusvedelik.

Lisainfo

Kaal 11 kg

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…