Allahindlus!

Winbot W1 Pro aknapesurobot

Original price was: 449.00 €.Current price is: 399.00 €.

Winbot W1 Pro on 2022. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis sisaldab ennast kõiki Winbot 920 ja Winbot 880 parimaid omadusi.

Robotil on klaasipesuvedeliku anum, kust seade pritsib seda klaasile, et puhastuslapp ei kuivaks ja puhastus oleks põhjalik ka suuremate klaaside puhastamisel.

Ideaalne kõikide suurustega (ka väga suurte) akende/klaaside puhastamiseks.

Robot töötab pideva vooluühendusega ja juhitav läbi mobiilirakenduse.

Laos!

Tarneaeg 2-3 tööpäeva

 

Tootekood: WW1Pro Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Suurima arenguna on nüüd Winbot W1 Pro seadmel klaasipesuvedeliku mahuti, kust seade siis pritsib seda klaasile. Robotil on kaks risti pritsivat düüsi/ava nii ees kui taga, et niisutamine oleks veelgi põhjalikum. Tänu automaatsele niisutusele, sobib seade puhastama ka  suuri ja väga suuri klaaspindu.

Winbot W1 Pro on sama taibukas ja sarnase liikumistrajektooriga nagu ka eelmised robotid ja vajab pidevat vooluühendust. Pidev vooluühendus annab võimaluse puhastada suuremaid ja rohkem aknaid.

Winbot W1 Pro on ühendatav Ecovacs Home mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime. Seadet on automaatrežiimis tööle panna ka seadme pealt, aga ülejäänud juhtimine käib ainult mobiilirakenduse kaudu.

Seadmel on innovatiivse lahendusega õhuke stiilne käepide, tänu millele on seade väga madal (7,8cm).

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktsesse ja mugavasse kohvrisse.

Winbot W1 Pro ulatub koristama voolupistikust maksimaalselt 4,5m kaugusele ja puhastab kiirusega 0,40 m2 minutis (näit 1,5 m2 akent puhastab robot 4 minutit).

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot W1 Pro-d kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Winbot W1 Pro omadused

Aknapesurobot Winbot W1 Pro analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja ja seadme enda pritside poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot W1 Pro on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

Winbot W1 Pro automaatne niisutussüsteem pritsib seadme klaasipesumahutis (60 ml) olevat vedelikku aknale läbi kahe pritsi, mis asuvad nii seadme ees kui ka taga. Pritsid asetsevad risti, et vedeliku kandumine klaasile oleks võimalikult efektiivne. Ühest paagitäiest aknapuhastusvedelikust võiks piisata umbes 60-ks minutiks.

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist.

Enne esimest kasutamist või pikka aega seismist, peab seade sisse lülitatuna vooluvõrgus laadima oma varuakut. Peale piisavat laadimist hakkab seade automaatselt tööle. Tungivalt soovitame seadet hoida kuni 2h vooluvõrgus, peale klaasilt maha võtmist, kui on plaan seade mõneks ajaks seisma jätta. Seadet peab vähemalt 6 kuu tagant korra kasutama/laadima, et vältida aku täielikku tühjenemist.

Seadme garantii 2 aastat, varuaku garantii 6 kuud.

Seadme mõõdud: põhi 27×27 cm, kõrgus 7,8 cm.

Veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite teemade juurest.

Komplektis: Seade, 2 mikrokiust puhastuslappi (saab kasutada mõlemat poolt), puhastusvedelik 230 ml, transpordi kohver, karabiiniga kinnitatav turvanöör, vooluadapter, poleerimislapp.

Lae alla kasutusjuhend

Lae alla kasutusjuhend (vene keeles)

Lisainfo

Seadme suurus

270 x 270 x 78 mm

Kaal

1,7 kg

Minimaalne klaasi suurus

30 x 40 cm (automaatrežiimis)

Automaatne puhastamine

Jah

Automaatne vedeliku piserdus

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah

Kohtpuhastus

Jah

Sulle võib meeldida ka…