Winbot W2 aknapesurobot

499.00 

Winbot W2 on revolutsiooniline 2024. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis on eelmistest aknapesurobotitest veelgi põhjalikum.

Robotil on sees klaasipesuvedeliku anum, kust seade pritsib veelgi efektiivsemalt seda klaasile, et puhastuslapp ei muutuks puhastamise ajal kuivaks, et tulemus oleks põhjalik ka suurte klaaside puhastamisel.

Ideaalne kõikide suurustega (ka väga suurte) akende/klaaside puhastamiseks.

Robot töötab ainult vooluühendusega (akukastita mudel). Akuga mudel Winbot W2 OMNI

Toode laos!

Tarneaeg 3-4 tööpäeva.

Tootekood: WW2 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Akende puhastamine veelgi lihtsam!

Winbot W2 OMNI seadmel on klaasipesuvedeliku mahuti, kust seade siis pritsib survega seda klaasile. Sellel robotil on nüüd kolm risti pritsivat düüsi/ava nii ees kui taga, et niisutamine on veelgi põhjalikum. Tänu automaatsele niisutusele, sobib seade puhastama ka suuri ja väga suuri klaaspindu.

Winbot W2 Pro on veelgi taibukam ja efektiivsema liikumistrajektooriga kui eelmised robotid.

Seade on ühendatav Ecovacs Home mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime.

Seadmel on õhuke stiilne käepide, tänu millele on seade väga madal (7,7cm).

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot W2 kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Winbot W2 omadused

Aknapesurobot Winbot W2 analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja ja seadme enda pritside poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot W2 on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

Winbot W2 automaatne niisutussüsteem pritsib seadme klaasipesumahutis (60 ml) olevat vedelikku aknale läbi kolme pritsi, mis asuvad nii seadme ees kui ka taga. Pritsid asetsevad nii, et vedeliku kandumine klaasile oleks võimalikult efektiivne. Ühest paagitäiest aknapuhastusvedelikust võiks piisata umbes 60-ks minutiks.

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist.

Seadme garantii 2 aastat.

Veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite teemade juurest.

Komplektis: Robot, 2 mikrokiust puhastuslappi (saab kasutada mõlemat poolt), puhastusvedelik 230 ml, vooluadapter.

Lisainfo

Roboti mõõtmed

271 x 271 x 77 mm

Jaama mõõtmed

312 x 215 x 327mm

Roboti kaal

1,6 kg

Minimaalne klaasi suurus

30 x 40 cm (automaatrežiimis)

Automaatne puhastamine

Jah

Automaatne vedeliku piserdus

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah

Kohtpuhastus

Jah

Sulle võib meeldida ka…