Winbot W2 OMNI jaamaga aknapesurobot

599.00 

Winbot W2 OMNI  on revolutsiooniline 2024. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis sisaldab ennast kõikide eelnevate Winbot aknapesurobotite parimaid omadusi ja palju veel.

See robot tuleb stiilse ja funktsionaalse kohvriga, millega saab teda mugavalt transportida, mis on suure mahutavusega aku, mis on kukkumiskaitse ja tarvikute hoiustamise koht.

Robotil endal on sees klaasipesuvedeliku anum, kust seade pritsib veelgi efektiivsemalt seda klaasile, et puhastuslapp ei muutuks puhastamise ajal kuivaks, et tulemus oleks põhjalik ka suurte klaaside puhastamisel.

Ideaalne kõikide suurustega (ka väga suurte) akende/klaaside puhastamiseks.

Robot töötab aku toitel ja on juhitav läbi mobiilirakenduse.

Toode laos!

Winbot W2 OMNI on juba meie laos olemas, nii et kasuta võimalust olla esimeste kättesaajate seas.

Tarneaeg 3-4 tööpäeva.

Tootekood: WW2OMNI Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Hea on saanud veelgi paremaks. Nüüd on Winbot aknapesurobotil ka oma multifunktsionaalne jaam. Jaama sisse on mahutatud suure mahutavusega liitiumaku, mis annab Winbot W2 OMNI-le pideva toite, võimaldades puhastada aknaid, kus puudub juurdepääs pistikupesadele. Veelgi enam, multifunktsionaalsel jaama paneelil on neli funktsiooni, sealhulgas ühe puutega kaabli tagasitõmbamine, toide sisse/välja, käivitamine/peatamine ja kiire puhastus/süvapuhastusrežiim, mis võimaldab teil vaid ühe nupuvajutusega seadet juhtida.

Winbot W2 OMNI seadmel on klaasipesuvedeliku mahuti, kust seade siis pritsib survega seda klaasile. Sellel robotil on nüüd kolm risti pritsivat düüsi/ava nii ees kui taga, et niisutamine on veelgi põhjalikum. Tänu automaatsele niisutusele, sobib seade puhastama ka suuri ja väga suuri klaaspindu.

Winbot W2 Pro on veelgi taibukam ja efektiivsema liikumistrajektooriga kui eelmised robotid.

Seade on ühendatav Ecovacs Home mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime. Seadet on automaatrežiimis tööle panna ka jaama pealt, aga täpsem juhtimine käib mobiilirakenduse kaudu.

Seadmel on õhuke stiilne käepide, tänu millele on seade väga madal (7,7cm).

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktselt jaama.

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot W2 OMNI-t kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Winbot W2 OMNI omadused

Aknapesurobot Winbot W2 OMNI analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja ja seadme enda pritside poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot W2 OMNI on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

Winbot W2 OMNI automaatne niisutussüsteem pritsib seadme klaasipesumahutis (60 ml) olevat vedelikku aknale läbi kolme pritsi, mis asuvad nii seadme ees kui ka taga. Pritsid asetsevad nii, et vedeliku kandumine klaasile oleks võimalikult efektiivne. Ühest paagitäiest aknapuhastusvedelikust võiks piisata umbes 60-ks minutiks.

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist.

Seadme garantii 2 aastat, varuaku garantii 6 kuud.

Veel näpunäiteid ja soovitusi leiate meie KKK lehelt aknapesurobotite teemade juurest.

Komplektis: Robot, 2 mikrokiust puhastuslappi (saab kasutada mõlemat poolt), puhastusvedelik 230 ml, jaam, vooluadapter.

Lisainfo

Roboti mõõtmed

271 x 271 x 77 mm

Jaama mõõtmed

312 x 215 x 327mm

Roboti kaal

1,6 kg

Minimaalne klaasi suurus

30 x 40 cm (automaatrežiimis)

Automaatne puhastamine

Jah

Automaatne vedeliku piserdus

Jah

Optimaalse puhastusteekonna arvutamine

Jah

Süvapuhastusprogramm

Jah

Kohtpuhastus

Jah

Sulle võib meeldida ka…