fbpx Skip to main content

Ecovacs tootevalikus olevad tooted on olnud alati koduabiliste seas tippliigas. Seni on kõik seadmed olnud kasutamiseks kodus sees (aknapesurobotid Winbotid ka akna väljast). Nüüd aga on jõudnud Ecovacs ka aeda. Esimene robotmuruniiduk Goat G1 on nüüd saadaval. Robotniidukite seas ei ole suuremat innovatsiooni olnud aastaid. Goat G1 edestab konkurente sellega, et on juhtmevaba ning telefonirakenduses saab niidetava ala tsoneerida (just nagu robottolmuimejal toas).

Mis on robotmuruniidukiga kaasas? Vaata lähemalt videost 👇

Pikaaegse kogemusega robottolmuimeja tootja on rakendanud robotmuruniiduki arendamisel parimaid praktikaid nt Deebot X1 Omni ja Deebot T10 Plus headest funktsioonidest – takistuste tuvastamise 3D kaamera.

Juhtmevaba kasutamine on võimalik ala määratlemine nö piirdepostide / mastide /navigatsioonimajakate näol. Ülejäänud piirete eest hoolitsed sa ise läbi rakenduse, kus saad ära reguleerida niitmise alad ja muud seadmed. Navigatsioonimajakaid on esialgses pakendis 2. Kui niidetav ala on aga suurem, siis saab majakaid juurde osta. Ühe muruniiduki niidetavat ala on võimalik laiendada 10 majakani.

Täpsemalt Goat G1 disainist ja niitmisest järgmistes ülevaate uudisnuppudest.

Osta enne kui otsa lõppevad siit – GOAT G1 ülitark robotniiduk!

Sind võivad huvitada :