fbpx Skip to main content

Novembri viimasel nädalal on meie e-poes üleval hulk häid sooduspakkumisi. Sobiva isendi leiab iga koduomanik – robottolmuimejaid, varstolmuimejaid, aknapesuroboteid ning eriti häid kombodiile.

Jõulukingitused tasub varakult ära osta, sest kes viimasel hetkel ikka paaniliselt mööda poode või e-poode soovib joosta. Tark just tormab varem, et hiljem rahulikult kulgeda 🙂 Vaata meie novembri sooduspakkumisi. Soodustused kehtivad novembri lõpuni!

  • Robottolmuimeja Deebot T9 – Soodushind 559 eurot (699eurot).Ecovacs Roboticsi 2021 aasta robottolmuimejate lipulaev, mis on konkurentsitult parim oma imemisvõimsuse ja kaardistamise poolest. Uuendusena on Deebot T9 perekonna robotitel õhuvärskenduse funktsioon. Nimelt saate robotisse lisada erinevate lõhnadega õhuvärskendaja kapsli, et peale koristamist oleks ruumis ka kerge meelepärane aroom. Deebot T9 robottolmuimejal on uuendatud OZMO ™ Pro 2.0 põrandapesufunktsionaalsus. See tähendab, et seadme all olev mopp vibreerib vastu põrandat veelgi intensiivsemalt ja vaiksemalt, et saada kätte raskemad plekid.
Robottolmuimeja Kodurobotid.ee sooduspakkumised
  • Robottolmuimeja Deebot T8 AIVI Soodushind 599 eurot (799 eurot). Võidad ostult lausa 200 eurot! Robot kasutab tehisintelligentsi (AI) ümbruskonna kaardistamiseks ja tundma õppimiseks. Kaamera aitab robottolmuimejal tuvastada põrandal olevaid takistusi, esemeid ja juhtmeid. Deebot OZMO T8 AIVI robottolmuimejal on OZMO ™ Pro põrandapesufunktsionaalsus. See tähendab, et seadme alla olev mopp ka kõrgsageduslikult vibreerib vastu põrandat, et saada kätte raskemad plekid.

“Mina olen väga rahul robottolmuimejaga. Ostsin Deebot Ozmo T8+ komplekti. Meil on seadistatud nii, et iga päev kui kedagi kodus pole, siis robot teeb omad tiirud. See tähendab, et õhtul koju saabumisel on põrand puhas. Elu on lihtsam!”

Elinor, robottolmuimeja kasutaja

  • Robottolmuimeja Deebot N8Soodushing 339 eurot (420 eurot). Deebot N8 on Ecovacs Roboticsi 2021 aasta robottolmuimeja, mis on edasiarendus ülipopulaarsest Deebot 950 mudelist. Roboti tarkus ja funktsionaalsus on kindlasti parim mida selle raha eest on võimalik leida. Robot kaardistab koristatava pinna, et tulemus oleks veelgi puhtam. Uuendatud on ka seadme imemisvõimsust (53% parem kui Deebot Ozmo 950), mis küündib nüüd kuni 2300 Pa.

  • Bissell Crosswave juhtmega põrandapesur – Soodushind 289 eurot (319 eurot). See on ideaalne kolm ühes juhtmega vars põrandapesur, mis üheaegselt imeb tolmu, peseb põranda ja imeb ära liigse vedeliku. Seadmega saab ideaalselt imeda nii kuiva mustust kui ka vedelikke. Tänu elektritoitele saate koristada piiramatult kõikidelt pindadelt – puitpõrandad, vaibad, plaaditud pinnad. Vaata seadme töövõimsust Kodustiili saatelõigust.

  • Winbot 880 aknapesurobotSoodushind 329 eurot (8399 eurot). Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Winbot 880 on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades. Vaata aknapesurobotite võrdlust siit.

  • Kombodiil – Icon Adv vars- + Smartclean Adv kanistertolmuimeja – Kiireks koristamiseks ideaalse Icon Advanced akuga varstolmuimejaga, aga saate kiirelt ja mugavalt tõmmata ära mustuse nii põrandatelt, kappidelt kui ka mööblilt. Põhjalikuks puhastuseks sobiv ilma tolmukotita Smartclean Advanced kanistertolmuimeja tõmbab mustuse ka kõige raskematelt pindadelt, reguleerides ise tõmbevõimsust vastavalt põranda tüübile.

Loosisime hiljuti oma sotsiaalmeediakontol välja Smartclean Adv seadme. Tagasiside võitjalt teeb südame soojaks:

“Vägagi võimas tegelane !!! 🤗 Katsetatud ka maakodus, kus koristuspinda kordades rohkem. Eriti positiivne, et ei ole tolmukotte. Suurte vaipade korral suurepärane abivahend, peentolmu/liivaterad korjab väga hästi kogujasse! Soovitan!”

Eda Tamsalu ❤️🙏

Nende üliheade toodete sooduspakkumisest tasub osa saada. Uudista ringi, lisa tooted ostukorvi, osta ja juba mõne päeva pärast saad paki posti või kulleriga koju.