fbpx Skip to main content

Tulevikurobotid juba täna! Tolmuimejad, mille tehisintellekt üllatab ka kõige valivamaid tarbijaid

Ideaalne puhtus majas ja ise ei pea näppugi liigutama. See on unistus, mille tänapäeva nutikad robottolmuimejad on reaalsuseks muutnud. Maailma juhtiv Saksa robottolmuimejate tootja ECOVACS tõi turule uue põlvkonna tootesarja DEEBOT X1, mille põhimudelid DEEBOT X1 Omni ja DEEBOT X1 Plus on Eestis saadaval alates 11. aprillist.

Kui öelda, et ECOVACS areneb edasi, on see pea sama, kui mitte midagi öelda. Esitletavad uue põlvkonna robottolmuimejad tegid pea revolutsioonilise hüppe ülespoole. Tähelepanuväärne 5000 Pa imemisvõimsus ja väiksem energiakulu, ainulaadne tehisintellekt, mis tunneb ära palju erinevaid objekte, ülitäpne kodu kaardistamise süsteem, mis tagab ideaalse puhtuse ka kõige raskemini ligipääsetavates kohtades, uus interaktiivne hääljuhtimise funktsioon ning isepesev ja -kuivav lapp – need on vaid mõned uue põlvkonna ECOVACS DEEBOT X1 robottolmuimejate eelised, mida igaüks teist kindlasti hindab.

Tipptehnoloogiate ja ainulaadse disaini kooslus

Nähes robottolmuimejaid DEEBOT X1, märgatekse eelkõige nende disaini. Kogu DEEBOT X1 sari paistab silma minimalistliku, kuid samas väga luksusliku disainiga, mille ECOVACS töötas välja koostöös maineka Taani ettevõttega JACOB JENSEN DESIGN.

Seejuures ei pööratud suurt tähelepanu üksnes kujule, vaid ka materjalide kvaliteedile. Uue põlvkonna robotite kattekaaned on valmistatud roostevabast terasest ja kinnituvad korpusele magnetiga, tagades nii ülilihtsa paigalduse. Tähelepanu igale detailile – just see iseloomustab enim uut ECOVACS DEEBOT X1 sarja, mida hindavad ka nõudlikuimad kliendid.

Kodurobotite kategooria võimsaimad tolmuimejad

Kõik kodurobotite kategooria DEEBOT X1 tolmuimejate mudelid on 5000 Pa imemisvõimsusega. See täiustus tagab tunduvalt suurema ala ja erinevate kattekihtide tõhusama puhastamise. Lisaks tavatolmu imemisele ja põrandapesule eemaldavad uued mudelid ka suurema prügi ning tõrksa vana mustuse.

Isepuhastuvad robottolmuimejad

Isepuhastusjaamaga DEEBOT X1 mudelid viivad kodu koristamise kogemuse täiesti uuele tasemele. Kogu protsessi ruumide puhastamisest kuni tühjendamiseni teeb robot ise.

Kui valite mudeli X1 Plus, võite täiesti kindel olla, et kodu on ideaalselt puhas ja te ei pea kuni 60 päeva jooksul roboti tühjendamise pärast muretsema. Integreeritud uuenduslikku pesemisfunktsiooni OZMO™ Pro rakendades vibreerib pesemislapp koguni 600 võnget minutis. See funktsioon jäljendab põranda käsitsi pesemist ja küürimist, tänu millele ei ole uue põlvkonna roboti töökvaliteet käsitsi puhastamisega võrreldes sugugi kehvem. Kui 5000 Pa imemisvõimsusega robot on oma töö teinud, tühjendab ta ise mahutisse kogutud tolmu kõigest 10 sekundiga.

Veelgi suurema mugavuse ja arukate tehnoloogiliste lahenduste otsijatele meeldivad kindlasti mudeli X1 Omni pakutavad võimalused. See ei ime üksnes tõhusalt tolmu ja suuremat prahti, vaid sellel on ka kaks erikiust lappi, mis teevad pestes kuni 180 pööret minutis. Ümmargused lapid, mis pöörlevad ümber oma telje ja samas liiguvad tugeva jõu mõjul üles-alla, tagavad ka kleepunud tõrksate vanade plekkide tõhusa eemaldamise. Ja mis peamine, määrdunud lappi ei tule vahetada. Arukasse tugijaama naastes peseb robottolmuimeja ise lapid puhtaks ja täidab veepaagi laitmatuks põrandapesuks vajaliku puhta veega. Ja töö lõpus ei pesta lappe üksnes puhtaks, vaid need kuivatatakse ka kuuma õhuvooga.

Unikaalne tehisintellektitehnoloogia tagab maksimaalse tulemuse

Juba varasemad DEEBOT-i mudelid paistsid turul silma arenenud tehisintellekti ja ülitäpse kaardistussüsteemiga. Kuid tootja jätkab nutitehnoloogiate arendamisesse investeerimist ja astub iga uue sarjaga sammu võrra edasi. Ka DEEBOT X1 robotid ei ole erandid. Kõigis DEEBOT X1 mudelites on integreeritud täiesti uus AIVI™ 3D-tehnoloogia, mis laseb robotil endal teha õigeid otsuseid ja tema töö on sama kvaliteetselt tehtud kui inimtöö.

3D laseriga objekti tuvastamise funktsioon, tolmuimejate tootmisel esmakordselt rakendatav Orizon GAI tehnoloogia ja integreeritud RGBD andur aitavad robotil tuvastada ja vältida veel rohkem teele sattunud juhuslikke objekte ning tagada selle tõrRobotid ECOVACS DEEBOT X1 skannivad ülitäpselt ruumi kujutise, kavandavad liikumismarsruudi ja kohanevad keeruka keskkonnaga, tagades seejuures ideaalse puhtuse ka raskemini ligipääsetavates kohtades.

Teie mugavuse huvides teevad robotid koguni kindlaks, et ruumis on inimene, ja puhastavad esmalt need alad, kus inimesi ei ole. Lisaks suudab süsteem ise määrata ruumi liigi – elutuba, magamistuba või vannituba ning valida vastavalt sellele parima ruumi puhastusplaani. Robottolmuimeja seadeid saab kaugjuhtides muuta rakenduse ECOVACS HOME abil, milles on 3D-vormingus kuvatud teie ruumide üksikasjalik kaart. geteta töö ka täielikus pimeduses. Ja kui sokid, sussid, mänguasjad või muud esemed ununevad tema teele, võite olla kindlad, et nagu ka mööbel, kardinad või juhtmed, jäävad needki asjad terveks ja robot töötab häirimatult. 

Häälkäsklustega juhitavad uue põlvkonna robottolmuimejaid

ECOVACS integreeris DEEBOT X1 sarja uutes mudelites ainulaadse interaktiivse hääljuhtimistehnoloogia YIKO Voice Assistant. Ühitades selle robotite videovalve funktsiooniga, võimaldab ECOVACS tarbijatel roboti tööd täielikult hallata ja ülesandeid ülitäpselt koostada, määrates kindlaks, millises ruumi kohas ja millist funktsiooni peab robot täitma. Unustage nuppude vajutamine ja keerulised seaded, sest DEEBOT X1 robotitele saab kõik ülesanded esitada samamoodi nagu inimestelegi – lihtsalt häälkäsklustega.

Puhastab üüratult suure pinna – võiks puhastada Berliini koguni 5 korda aastas!

ECOVACS on uusi trende loov robottolmuimejate turuliider, kes on võimeline tarbijate vajadusi rahuldama. Seda näitab ka selle tootja mudelite iga aastaga jõudsalt kasvav nõudlus. ECOVACSi tooteid kasutab juba üle miljoni pere kogu maailmas ja nende robottolmuimejad puhastavad aastas ligi 5000 km2 suuruse pinna, mis on Saksamaa pealinnast Berliinist koguni viis korda suurem. 

Uudista e-poest X1 OMNI-t 👉 https://kodurobotid.ee/pood/robottolmuimejad/deebot-x1-omni/